Spoštovani starši,

pred nami je novo šolsko leto. Mi se že veselimo in ga nestrpno pričakujemo.

Starši boste v ponedeljek, 31. 8. 2020, pred pričetkom novega šolskega leta prejeli elektronsko povabilo za prihod v vrtec vzgojiteljice vašega otroka. Prehajamo na eAsistenta, zato vse starše, ki tega še niste storili, prosimo, da nam čim prej vrnete izpolnjeno prijavnico, da vam bomo lahko posredovali informacije. Prav tako vas obveščamo, da bomo v začetku septembra vse roditeljske sestanke za šolsko leto 2020/2021 izvedli v matičnih igralnicah po naslednjem razporedu:

DanDatumRazredUra
sreda9. 9. 2020ZMAJČKI
MEDVEDKI
16.00
16.00
četrtek10. 9. 2020DELFINI
METULJČKI
SONČKI
16.00
16.00
16.00
ponedeljek14. 9. 2020ZLATE RIBICE
POLŽKI
16.00
16.00
torek15. 9. 2020BALONČKI
MUCKI
PIKAPOLONICE
16.00
16.00
16.00

Protokol za delo v času poostrenih ukrepov pred širitvijo okužbe z virusom Covid-19 ostaja, upoštevajmo ga in s tem poskrbimo za zdravje vseh nas. Naša skupna naloga je, da smo odgovorni, sodelovalni in  da  z vsem spoštovanjem čuvamo sebe in druge. Tveganje za okužbo lahko omilimo z doslednim upoštevanjem ukrepov, ki nam jih narekujejo strokovne institucije. 

V vrtcu Gumbek se zavedamo, da se z  jesenskim časom povečuje število respiratornih obolenj, za katere žal ne bomo znali presoditi ali gre za novi virus Covid-19 ali kakšen drug virus. Ravno tako se zavedamo, da nekateri otroci zbolevajo pogosteje kot drugi, zato vas bomo najverjetneje velikokrat klicali. Prosimo vas za razumevanje, saj moramo delovati odgovorno in poskrbeti za varnost in zdravje vaših otrok in zaposlenih.
Vse starše prosimo, da pozorno spremljate zdravstveno stanje otroka in v primeru, da zboli, obvestite strokovne delavce in otroka ne pripeljite v vrtec. Za nadaljnja navodila pokličite otrokovega izbranega ali dežurnega zdravnika. Če bo otrok zbolel v vrtcu, vas bomo mi poklicali ter otroka izolirali. O ponovni vključitvi v vrtec se posvetujte z izbranim zdravnikom. 

Ostanite zdravi vi in vaši najbližji.

ravnateljica Andreja Koščak, prof.