Dolenjske Toplice, 8. 1. 2021

Spoštovani,

obveščamo vas, da je Vlada Republike Slovenije sprejela odločitev o podaljšanju ukrepov za zajezitev in obvladovanje epidemije COVID-19. Z novim odlokom tako vrtci v naslednjem tednu še naprej delujejo v zmanjšanem obsegu in zagotavljajo program za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način (kakor po sedaj veljavnem odloku).

Leto 2020 nam je vsem namenilo neverjetno preizkušnjo, ki bi si jo težko predstavljali, če je ne bi tudi doživeli. In pričakovati je, da nas bo ta preizkušnja še kar nekaj časa spremljala. Z njo smo se soočili po svojih najboljših močeh in z največjim upanjem, da se bo vse dobro izšlo. Verjamem, da je vsak od vas skušal k temu prispevati čim več in najbolje kar zmore. Z željo, da tako ostane tudi v prihodnje, se vam zahvaljujem za vaš trud, sodelovanje, podporo, medsebojno pomoč in za vse kar ste prispevali in kar še prispevate, da kot celota v danih okoliščinah uspešno sledimo našemu poslanstvu. Želim, da tako sodelujemo tudi vnaprej in da skupaj uspešno prebrodimo še – upam, da tretji in hkrati res zadnji val – ki nam po napovedih sledi v prihodnjih dneh.

Ostanite zdravi vi in vaši najbližji.

ravnateljica Andreja Koščak, prof.