Spoštovani starši,

v tem tednu smo od  NIJZ prejeli nova higienska priporočila za vrtce za preprečevanje širjenja SARS-COV-2, za obdobje, ko se v državi pojavljajo posamični primeri in skupki primerov COVID-19. Dobili smo tudi posodobljeno izjavo ob ponovnem prihodu otroka v vrtec, po odsotnosti zaradi počitnic ali bolezni oziroma pred uvajanjem v vrtec.

Še vedno ostajajo v veljavi ukrepi zapisani v Protokolu ravnanja v vrtcu in držimo se priporočil, da v vrtec prihajajo le zdravi otroci in zaposleni.

Ko se otrok po tednu ali več odsotnosti vrne v vrtec vas prosimo, da izpolnjeno in podpisano izjavo oddate vzgojiteljici.

Ostanite zdravi vi in vaši najbližji.

ravnateljica Andreja Koščak, prof.

Priloga: Izjava staršev pred vstopom otroka v vrtec po odsotnosti zaradi počitnic ali bolezni oziroma pred uvajanjem v vrtec