Po dveh letih premora zaradi epidemije covid-19, se je osem staršev otrok vrtca Gumbek ponovno zbralo in za otroke vrtca pripravilo zanimivo gledališko predstavo o škratu, ki ni imel svoje hišice in so mu jo živali  na koncu pomagale poiskati. Starši so en mesec pred predstavo pridno vadili in se vživljali v svoje vloge škrata, medveda, ptiča, miške, volka in zajčka. Predstavo so popestrili z glasbeno spremljavo kitare in zanimivimi kostumi.

Za otroke, katerih starši so nastopali v igri, je bilo njihovo sodelovanje v predstavi skrivnost. Ko so jih 14. decembra zagledali na odru, je bilo tako slišati in videti  njihovo veliko presenečenje in veselje.  Predstava je bila otrokom zelo všeč, spremljali so jo z velikim interesom in igro staršev nagradili z velikim aplavzom. Na koncu je sledilo skupno fotografiranje.

Otroci vrtca Gumbek skupaj s strokovnimi delavkami se staršem zahvaljujemo za predstavo in upamo, da se naslednje leto spet vidimo.

Tatjana Malenšek, vzgojiteljica

Dostopnost