V petek, 10. 12. 2021, smo se popoldan otroci in vzgojiteljici vrnili nazaj v vrtec, saj je bilo pred nami prav posebno doživetje – prespali smo v vrtcu. Spanja v vrtcu smo se veselili in se brez solzic poslovili od staršev ter odpravili novim dogodivščinam naproti. Najprej smo se s svetilkami odpravili na sprehod v okolici vrtca, ki je bil še posebej zanimiv, saj se je pod nogami slišalo škripanje snega, lahko pa smo opazili tudi različne sledi – hitro se je v otrocih prebudila domišljija, čigave sledi vse smo videli. Ob prihodu nazaj v vrtec smo si pripravili postelje ter se igrali pantomimo. Za večerjo smo se posladkali s palačinkami in toplim čajem. Komaj smo čakali, da se preoblečemo v pižame in nadaljujemo s plesom v pižamah. Bilo je zabavno in sproščeno in kmalu je bil čas za spanje. Umili smo si zobke, se ulegli na ležalnike, še malo poklepetali s prijatelji, nato pa ob pravljici sladko zaspali. Zjutraj smo pojedli zajtrk, se malo pogovorili, nato pa so nas pred vrtcem že čakali starši. Preživeli smo prijeten večer in noč, ki nam bosta ostala v lepem spominu.

Nastja Bobnar, vzgojiteljica