GUMBKOV KORONA KRATKOČASNIK

Spoštovani otroci in starši,

znašli smo se v času, ki pred nas postavlja prav posebne izzive. Prepričani smo, da jih znamo in zmoremo premostiti. Začenja se že osmi teden, kar smo nazadnje prestopili prag vrtca. Vsi zaposleni v našem vrtcu vas močno pogrešamo in nestrpno čakamo, da se bomo lahko vrnili v naše igralnice in na igrišče.

Upamo, da ste zdravi in da vam je uspelo iz te situacije potegniti nekaj koristnega za vas in vaše malčke: druženje, povezovanje, razumevanje drug drugega, ustvarjanje itd. Verjamemo, da vam je večinoma lepo in uživate v skupnih trenutkih. Pridejo pa dnevi, ko nam ni ravno lahko. Takrat se lahko obrnete na našo svetovalno delavko Tino Hrastar, prof., ki vam je dosegljiva na tina.hrastar@os-dt.si.

Vemo, da ste iznajdljivi in ustvarjalni, a včasih zmanjka idej, zato smo jih nekaj zbrali za vas v spodnjih povezavah.

Ostanite zdravi!

Andreja Koščak, prof.
ravnateljica