Pri Sončkih so se v mesecu decembru dogajale  zelo zanimive, ustvarjalne, zabavne in prijetne dejavnosti. Te dejavnosti so otrokom pričarale čarobno in praznično vzdušje. Še posebno smo se razveselili druženja s svojimi najdražjimi. Sončki, smo v petek, 9. 12. 2022, v vrtec povabili mamice, očije, bratce in sestrice. Povabili smo jih na ustvarjalno-igralne urice „Mali umetniki.“ Skupaj smo ustvarjali praznično dekoracijo s katero smo okrasili sončkovo igralnico. Izdelovali smo venčke, barvali zvezdice, storžke … Še posebej smo bili veseli skupne igre in tega, da smo jim pokazali kje se igramo ter katere igrače imamo najrajši. Naše druženje je potekalo v aktivnem, sproščenem in delavnem vzdušju, ki smo ga zaključili z manjšo pogostitvijo. Skupaj smo preživeli čudovito petkovo popoldne. Veseli december  smo zaključili s silvestrsko zabavo in voščilom vseh skupin preko ZOOM-a.

Silva Perko, vzgojiteljica

Dostopnost