V skupino Metuljčkov je do meseca oktobra vključenih devet 1-2 letnih otrok. Od tega so trije dečki in šest deklic. Ena deklica se nam bo pridružila v mesecu novembru, štirje otroci pa v mesecu januarju 2024. Mesec september in še oktober, ko sta se nam pridružila še dva otroka, smo namenili navajanju na vrtec, vrstnike in odrasle osebe. Uvajanje novincev je potekalo skupaj s starši, kateri so bili z otroki tekom dopoldneva prisotni v skupini. Uvajanje je pri vseh potekalo brez večjih težav, otroci so se lepo vključili v skupino. Metuljčki se zelo radi igramo v kotičku z mehkimi igračami, z velikimi kockami in v knjižnem kotičku, kjer si ogledujemo knjige. Radi lovimo milne mehurčke, poslušamo glasbo, uživamo na sprehodih v okolici vrtca, kamor se odpravimo z vozičkom, trije otroci pa hodijo ob bibi. Najrajši pa se stisnemo v Emino in Silvino naročje in se crkljamo.

Silva Perko, vzgojiteljica

Dostopnost