Pogumno smo zakorakali novemu vrtčevskemu letu naproti. Veliko časa smo namenili medsebojnemu spoznavanju, igri in zabavi. Lepo vreme smo izkoristili za preživljanje  časa v naravi. Velikokrat smo se odpravili  na atletsko stezo in uspelo nam je prehoditi tudi  pot  do igral v središču Dolenjskih Toplic.

Sončne septembrske dni smo izkoristili in se večkrat odpravili v bližnji gozd. Gozd daje otrokom občutek svobode, pristne izkušnje in spodbuja krepitev prijateljskih vezi. Ponuja jim priložnost za raziskovanje z vsemi čutili. Obisk gozda je na otroke vplival pozitivno. Samostojno so odkrivali, raziskovali in spoznavali naravno okolje in vse njegove značilnosti.

Otroci iz oddelka Delfini  smo spoznali, da je v vrtcu zelo zabavno in vsak dan z veseljem vstopimo v našo igralnici  razposajeni in nasmejani.

Maja Rozman, vzgojiteljica

Dostopnost