V torek, 28. 11. 2023, smo priredili srečanje družin, ki se je odvijalo v naši igralnici. Glavni del dogodka je bila ustvarjalna delavnica, kjer smo iz odpadne embalaže ustvarili čudovite lanterne. Pri tem so sodelovali vsi člani družine – starši so z noži izrezali lanterne, otroci pa so jih okrasili z različnimi dodatki. Za dodaten učinek smo lanternam dodali svetleče lučke, nato pa se skupaj odpravili na pohod, da preizkusimo naše ustvarjanje v temi.

Pot nas je vodila po pločniku proti Meniški vasi, skozi gozd do atletskega igrišča, kjer smo se nato počasi vrnili pred vrtec. Popoldne smo zaključili s prijetnim slovesom. Vsaka družina je odnesla svojo izdelano laterno domov. Skupno popoldne smo preživeli v prijetnem vzdušju, polnem ustvarjalnosti.

Urška Zupančič, vzgojiteljica

Dostopnost