V torek, 28. 11. 2023, smo organizirali srečanje družin. Zbrali smo se v naši igralnici, kjer smo imeli ustvarjalno delavnico. Iz odpadnega tetrapaka, ki smo ga v prejšnjih dneh pobarvali skupaj z otroki, smo izdelali lanterno. Pri izdelavi lantern so sodelovale celotne družine. Otroci so podajali ideje, straši so s pomočjo nožev izrezovali in skupaj so lanterne tudi okrasili. Lanternam smo dodali tudi lučke in kasneje skupaj odšli na pohod, da preizkusimo naše lanterne tudi v temi. Sprehodili smo se po pločniku proti Meniški vasi in pot nadaljevali skozi gozd do atletskega igrišča in se počasi vrnili pred vrtec, kjer smo se tudi poslovili. Vse družine so svoje lanterne odnesli lahko domov. Preživeli smo lepo in ustvarjalno popoldne.

Katja Šenica, vzgojiteljica