V četrtek, 16. 5. 2024, smo v vrtec povabili stare starše. Povabilu so se odzvali v velikem številu. Zaradi slabega vremena smo srečanje izvedli v igralnici. Po uvodnem pozdravu smo jim pripravili kratek nastop.

Po nastopu smo se razdelili v manjše skupine in se vključili v pripravljene ustvarjalne delavnice. Otroci so skupaj s starimi starši izdelovali krone in zapestnice. Pri delu so bili natančni in ustvarjalni. Igrali smo se z lego in link kockami. Dedki in babice so bili pravi mojstri v zlaganju kock, tako so nastala letala, hiše in veliki stolpi. Veliko so nam pripovedovali, kako se z otroki igrajo doma in kako so se igrali včasih.

Ob odhodu smo se dedkom in babicam zahvalili za prijetno preživeto dopoldne in jim predali zahvalo za sodelovanje.