Tudi letos smo v vrtec, na pustni torek, spustili ne samo otroke, pač pa vojake, gasilce, dinozavre, muce, miške, ribice, zajčke, kužke, angelčke, tigre in delavce. Otroci so navdušeno zakorakali v svet domišljije in se prelevili v raznolike like, ki so popestrili našo dopoldne. Najprej smo odšli na ogled maškar pred vrtec, kjer so se zbrale vse maškare vrtca Gumbek in otroci prvih treh razredov osnovne šole. Otroci so z navdušenjem opazovali vse te maškare. Kasneje pa smo se ob zvokih glasbe zavrteli še v naši igralnici. Otroci so se v svojih pustnih kostumih počutili svobodne in samozavestne, kar je odražalo veselje in radovednost v njihovih očeh. Ob pogledu na njihove iskrive obraze to ni bilo dvoma. Upamo, da smo odgnali zimo in da se pomlad kmalu razcveti tudi v naših krajih.

Katja Šenica, vzgojiteljica

Dostopnost